Mene Etusivulle
Haku
20.5.2026

S-Etukortti ja asiakasomistajuus lahjaksi valmistuneelle

Mietitkö sopivaa valmistujaislahjaa nuorelle? Turun Osuuskaupan asiakasomistajuus on ajaton lahja, josta lahjan saaja hyötyy arjen säästöissä ja tilille kilisevien bonuseurojen muodossa.
Mies osoittaa sormellaan S-Etukorttia.
Asiakasomistajana nuori saa Bonusta omista ostoksistaan, asiakasomistajahintaisia tuotteita sekä vaihtuvia etuja S-ryhmän palveluista. Edut näkyvät arjessa esimerkiksi suorina säästöinä ruokaostoksissa, ravintoloissa, matkustamisessa ja vapaa-ajassa. Näin annat S-Etukortin lahjaksi
  1. Nouda lahjakirje Turun Osuuskaupan Prisman infoista (Itäharju, Loimaa, Länsikeskus, Mylly, Piispanristi ja Tampereentie) tai Sokos Wiklundin 2. kerroksen kassapisteeltä. Lahjakirjeen voi myös tulostaa itse.
  2. Osta 100 euron S-ryhmän lahjakortti, jolla lahjansaaja voi maksaa asiakasomistajuuden osuusmaksun.
  3. Anna lahjakirje ja lahjakortti valmistuneelle.
  4. Lahjan saaja liittyy Turun Osuuskaupan asiakasomistajaksi Asiakasomistajuus- ja S-Pankkipisteessä joko Sokos Wiklundilla, Prisma Itäharjulla, Myllyssä tai Loimaalla. Suosittelemme ajanvarausta osoitteessa s-pankki.fi/ajanvaraus
Liittymisen yhteydessä uusi asiakasomistaja saa liittymisetuna 100 euron lahjakortin Turun Osuuskaupan toimipaikkoihin. Lahjakortti on voimassa 24 kuukautta korttiin merkitystä päivämäärästä ja sen voi käyttää osissa tai kerralla.Liittymisetu koskee ensimmäistä kertaa Turun Osuuskaupan jäseneksi sadan euron osuusmaksulla liittyviä, joiden kotikunta on Turun Osuuskaupan alueella ja jäsenyys on asiakasomistajatalouden pääjäsenyys.

KATEGORIAT

  • Asiakasomistajuus
  • Uutiset
S-Etukortti ja asiakasomistajuus lahjaksi valmistuneelle – TOK